Notowania

kampania wyborcza
12.07.2011 13:27

Palikot idzie śladem PiS. W internecie

Janusz Palikot pokazał własny spot wyborczy. Krytykuje w nim całą klasę polityczną.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Koniecznością zareagowania na spoty Prawa i Sprawiedliwości Janusz Palikot uzasadniał zwołanie w Warszawie przed siedzibą PiS konferencji prasowej. Przedstawił podczas niej swój spot związany z obecną sytuacją w Polsce.

Choć przewodniczący Ruchu Poparcia Palikota krytykował PiS za - jak podkreślał - przygotowanie spotów opłaconych z pieniędzy podatników, zarazem ostrze swego wystąpienia kierował przeciw całej klasie rządzącej.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JANUSZA PALIKOTA:

W spocie przygotowanym przez Ruch Poparcia Palikota swoje poglądy przedstawiają osoby w różnym wieku i różnych zawodów. Są wśród nich między innymi: lekarz, nauczyciel, gospodyni domowa i bezrobotny. Wszyscy krytykują obecną sytuację w Polsce. Zdaniem występującej w spocie kobiety-przedsiębiorcy, ludziom biznesu ciągle rzuca się kłody pod nogi.

Janusz Palikot uważa, że przykładem tego jest zmiana przepisów odnoszących się do systemu pracy nakładczej.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI BYŁEGO POSŁA PO:

Jak zapowiada Janusz Palikot, jego ugrupowanie pójdzie do wyborów pod hasłem tworzenia nowoczesnego państwa, czyli obywatelskiego, świeckiego, społecznego i przyjaznego. W nadchodzących wyborach Janusz Palikot liczy na zdobycie przez swój ruch co najmniej 10 proc. głosów.

Spot przygotowany przez Ruch Poparcia Palikota już jest dostępny w Internecie, będzie też emitowany przez stacje radiowe i telewizyjne. Decyzja co do szczegółów jeszcze nie zapadła. Wiadomo tylko, że zawarte w nim treści będą przedstawiane jako osobiste poglądy lidera ugrupowania, tak aby przedsięwzięcie nie kolidowało przepisami zabraniającymi propagowania w spotach poglądów ugrupowań politycznych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t130656.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/krytyka;rzadu;pis;zapowiada;drugi;etap,69,0,871237.html) Krytyka rządu. PiS zapowiada drugi etap Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna dziś kampanię spotów krytykujących rząd Donalda Tuska, pod hasłem Słowa prawdy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t130707.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;ma;pomysl;na;kampanie;bedzie;szczera,55,0,870711.html) PO ma pomysł na kampanię. Będzie szczera Partia chce przypominać dotychczasowe dokonania i powiedzieć o tym, czego nie udało się zrobić w ciągu ostatnich 4 lat - deklaruje Małgorzata Kidawa-Błońska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/118/t130678.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/jakubiak;zapozyczymy;sie;ale;wygramy,189,0,853693.html) Jakubiak: Zapożyczymy się, ale wygramy Żeby wejść do parlamentu PJN potrzebuje około 3 mln głosów.
Tagi: kampania wyborcza, janusz palikot, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz