Notowania

armand ryfiński
14.07.2011 12:00

Palikot pokazał ile zarabia

Armad Ryfiński opublikował roczne zarobki Janusza Palikota. Krytykuje również politykę PiSu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prawie 130 tysięcy złotych zarobił w ubiegłym roku Janusz Palikot. Jego ugrupowanie - Ruch Palikota - pokazało publicznie zeznanie podatkowe swojego lidera.

Na zdjęciu Janusz Palikot, były poseł* *

Armand Ryfiński z Ruchu Palikota powiedział, że zaprezentowanie zeznania podatkowego jest powiązane z żądaniem kierowanym do Prawa i Sprawiedliwości o pokazanie kosztów związanych z przygotowaniem ostatniego spotu informacyjnego

- _ Janusz Palikot pokazuje swoje prywatne pieniądze. W tej chwili nie piastuje żadnej funkcji publicznej, a pokazuje swoje dochody. Natomiast Prawo i Sprawiedliwość trwoni pieniądze podatników i wydaje je na spoty, więc powinni ujawnić ile taki spot wyborczy kosztował. Według naszych szacunków jest to koszt około kilkudziesięciu tysięcy złotych. To minimum jeśli chodzi o produkcję takiego spotu i kilka milionów emisja. _

POSŁUCHAJ ARMANDA RYFIŃSKIEGO:

W poniedziałek PiS zaprezentował spoty reklamowe _ Co Polacy chcą powiedzieć premierowi _, które mają charakter antyrządowy. Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapewniali jednak, że są to spoty informacyjne.

ZOBACZ SPOT PISU:

Armand Ryfiński dodał, że jednym z głównych postulatów Ruchu Palikota jest ograniczenie finansowania partii z pieniędzy publicznych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/84/t150868.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wykoncza;mnie;jak;cimoszewicza;i;sawicka,92,0,872028.html) "Wykończą mnie jak Cimoszewicza i Sawicką" _ - Odkryliśmy ważniejsze nieprawidłowości niż wspomniany przez Janusza Palikota samochód i samolot - _ mówi rzecznik CBA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t20784.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;idzie;sladem;pis;w;internecie,225,0,871393.html) Palikot idzie śladem PiS. W internecie Janusz Palikot pokazał własny spot wyborczy. Krytykuje w nim całą klasę polityczną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t83736.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/palikot;moze;pojsc;do;wiezienia,178,0,871346.html) Palikot może pójść do więzienia? Nawet trzy lata więzienia grożą byłemu posłowi za podanie nieprawdy w oświadczeniach majątkowych.
Tagi: armand ryfiński, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz