Notowania

PiS
04.10.2011 10:50

Pawlak zaprzecza układom z PiS

Prezes PSL oświadczył, że jego partia nie prowadziła żadnych rozmów o ewentualnej koalicji z partią Jarosława Kaczyńskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Podczas konferencji prasowej odniósł się w ten sposób do wypowiedzi lidera SLD, Grzegorza Napieralskiego, sugerującej przygotowania do takich rozmów. - _ Ostatnie poważne rozmowy polityczne z PiS-em toczyły się w 2007 roku _ - powiedział Pawlak. - _ Wtedy kompromisu nie znaleźliśmy _ - dodał.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WALDEMARA PAWLAKA:

Waldemar Pawlak zaapelował do wyborców, by opowiedzieli się za partiami, gwatantującymi stabilność kraju. - _ To nie jest czas na eksperymenty. To czas, gdy ryzyko eksperymentowania może nieść w sobie bardzo wiele zagrożeń _ - ocenił Pawlak.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI LIDERA PSL:

Szef ludowców zaapelował też na konferencji prasowej, by uprościć procedury dla przedsiębiorstw, utrzymujących miesca pracy. Mówił, że potrzebne są działania, pozwalające pracodawcom zarządzać środkami z Funduszu Pracy. To pozwoli przedsiębiorcom zachowywać miejsca pracy w sytuacji kryzysu.

Czytaj więcej na temat kampanii
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/portale/wybory-2011-serwisy-partyjne-pod-lupa-21604) W tym rankingu PiS najlepsze, a PO trzecia Pięty Prawu i Sprawiedliwości depcze PJN. Zobacz, kto ostatni.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t97436.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;jak;adamek;nowy;spot;psl,77,0,917069.html) Pawlak jak Adamek. Zobacz dlaczego Sztabowcy PSL znaleźli sposób, by skojarzyć swojego szefa z polskim bokserem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/98/t155490.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kaczynski;broni;hofmana;powiedzial;prawde,134,0,898694.html) Kaczyński broni Hofmana: Powiedział prawdę _ Chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy, zdziczeli, zbaranieli _ - tych słów pod adresem partii PSL broni prezes PiS.
Tagi: PiS, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz