Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
22.03.2013 18:32

Pijany kierowca prowadził szkolny autobus

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca szkolnego autobusu, który wpadł do rowu koło Sandomierza. Wiózł 25 dzieci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

*Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca szkolnego autobusu, który zjechał z drogi i wpadł do rowu w Łążku koło Sandomierza. Autokarem podróżowało 25 dzieci i opiekunka. *

Jak powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu mł. asp. Jacek Kulita, 46-letni kierowca autobusu zjechał z drogi i wpadł do rowu. Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

_ Trwają czynności zmierzające do zatrzymania kierowcy _ - dodał Kulita.

Jak wynika z relacji policji, ani dzieciom, ani ich opiekunce, nic się nie stało.

Przewoźnik podstawił na miejsce zdarzenia drugi autobus, którym uczniowie wrócili do domów.

Czytaj więcej w Money.pl
Morderca z filharmonii zatrzymany Dziś rano pracownicy Filharmonii w Jeleniej Górze znaleźli w budynku dwa ciała: 27-letniej kobiety, harfistki oraz 60-letniego pracownika ochrony.
Szukano go w całej Europie, wpadł w Polsce Centralne Biuro Śledcze zatrzymało byłego funkcjonariusza łotewskiej policji, poszukiwanego między innymi za zabójstwa.
Mają darmowe przejazdy, więc wolą autobusy Ponad 20 tys. kierowców przesiadło się do komunikacji miejskiej w Nysie, po tym jak miasto zaoferowało im darmowe przejazdy autobusami.
Tagi: policja, wiadmomości, kraj
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz