Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS nie będzie debatować w TVN

0
Podziel się:

Partia ma wiele zastrzeżeń do stacji, które wynikają z braku rzetelnej przyzwoitości.

PiS nie będzie debatować w TVN
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prof. Jerzy Żyżyński będzie reprezentował PiS podczas wieczornej debaty w TVP1 na temat gospodarki - poinformował rzecznik PiS Adam Hofman. Oświadczył także, że jego partia nie będzie brała udziału w debatach przedwyborczych organizowanych przez TVN24.

_ - Dziś wieczorem będzie pan prof. Jerzy Żyżyński w rozmowach o gospodarce. Co do TVN-u, nasze zdanie jest znane. Pani red. Monika Olejnik, stacja TVN24 - naszym zdaniem - nie daje takiej pewności, że będzie to rzetelna debata dla każdej ze stron _ - powiedział rano Hofman w radiowej Trójce.

Jak podkreślił, PiS ma wiele zastrzeżeń do stacji TVN, które wynikają z braku _ rzetelnej przyzwoitości _. _ - Nie jesteśmy masochistami. My panią red. Olejnik, panią red. Kolendę-Zaleską po owocach znamy _ - zaznaczył Hofman.

Pytany, czy w związku z tym PiS nie weźmie udziału w żadnych przedwyborczych debatach w TVN24, odparł: _ tak _. - _ Chodzi o taką rzetelną przyzwoitość. Jeśli przez ostatnie cztery lata stacja informacyjna, która ma w swoim haśle "cała prawda, całą dobę", zamiast jak inne media zajmować się krytykowaniem rządu, zajmuje się krytykowaniem opozycji - mamy prawo mieć swoją cenę _ - zaznaczył rzecznik PiS.

Hofman wyraził także nadzieję, że dojdzie do porozumienia z innymi partiami ws. debat _ najlepszych ludzi z naszej i z tamtej strony . - To jest dość proste. Ubita ziemia, niech to będzie Sejm, gdzie wszystkie telewizje, radio, każdy kto chce transmituje. Najlepsi ludzie z każdej strony w najważniejszych dziedzinach tj. rolnictwo, finanse, sprawy społeczne, obronność, sprawy zagraniczne i niech każdy wystawi kogo uważa za stosowne _ - powiedział Hofman.

*PRZECZYTAJ FELIETON MONEY.PL *

Poinformował, że PiS w debatach przedwyborczych będą reprezentować: Janusz Wojciechowski (rolnictwo), Ludwik Dorn (armia i obronność), prof. Zyta Gilowska (finanse i gospodarka), Janusz Śniadek (sprawy społeczne) oraz Witold Waszczykowski (polityka zagraniczna).

_ - W debatach jest tak. Rozmawiamy o czterech latach rządów i rozmawiamy o przyszłości. Zatem stawiamy na najlepszych ludzi w danych resortach _ - powiedział Hofman. Rzecznik PiS pytany także, czy debata liderów Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego jest definitywnie przekreślona powiedział, że takiej debaty nie wyklucza jeszcze w tej kampanii.

_ - Takie spotkania przychodzą zawsze na koniec, bo to jest zawsze kulminacja, ale do tego potrzebne są jednak dobre warunki, bo show i znowu takie "kurczaki-ziemniaki" to nie jest debata o Polsce, w jakiej chcemy wziąć udział _ - podkreślił Hofman.

Więcej na temat debat w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t86453.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wojna;na;debaty;dzis;pierwsze;starcie,107,0,901995.html) Wojna na debaty. Dziś pierwsze starcie Zdrowie i polityka społeczna będą tematem przedwyborczej debaty czterech partii
[ ( http://static1.money.pl/i/h/231/t46567.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/telewizje;zgodne;w;sprawie;debaty;politycy;nie,78,0,900174.html) Wszyscy przyjdą na debatę, tylko nie PiS PiS podtrzymuje propozycję zorganizowania rozmów z przedstawicielami koalicji PO-PSL w swoim centrum programowym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t130693.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dlaczego;pis;nie;chce;debaty,89,0,898649.html) "Chocholi taniec" PiS. Bo nie chcą debaty Adam Hofman uważa, że na radzie nie ma sensu debatować.
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)