Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PJN bez dostępu do strony. Loginy ma Bielan?

0
Podziel się:

Europoseł zarządzał do tej pory stroną internetową ugrupowania. Po jego wykluczeniu z partii nie mamy do niej dostępu - skarży się Elżbieta Jakubiak

PJN bez dostępu do strony. Loginy ma Bielan?
(PAP/Tomasz Gzell)
bECLZitN

Nie mamy dostępu do strony internetowej naszego ugrupowania - skarży się wiceszefowa klubu PJN Elżbieta Jakubiak. Jak dodała zarządzał nią dotychczas Adam Bielan, który w piątek został wykluczony z partii.

- _ Muszę z największą przykrością to powiedzieć, że strona internetowa była zawiadywana i administrowana przez Adama i niestety my nie mamy do niej kodów _ - powiedziała Jakubiak.

Jak dodała, w związku z tym na stronie PJN _ są tylko te informacje, które Adam zechciał zamieścić, i które uznał za godne zamieszczenia _.

bECLZitP

Jakubiak podkreśliła, że to bardzo _ kłopotliwa i trudna _ sytuacja dla ugrupowania. "_ Będziemy starać się z niej wyjść _ - dodała.

Pytana, w jaki sposób, posłanka PJN powiedziała, że w trakcie tworzenia jest już nowa strona PJN. _ Są wszystkie regionalne strony internetowe, więc nasi zwolennicy rejestrują się, komentują czy zdobywają informacje na podstawie tzw. regionalnych stron _ - dodała.

Szefowa klubu PJN Joanna Kluzik-Rostkowska uznała w piątek za zakończoną współpracę z Bielanem. Jak mówiła nie usatysfakcjonowała jej odpowiedź europosła na ultimatum, by określił on swój stosunek do PJN.

Wcześniej zaapelowała do Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS, mających osłabić lub rozbić PJN. W ocenie Kluzik-Rostkowskiej jej apel wynikał z _ powtarzających się plotek o dwuznacznej roli Adama Bielana _.

bECLZitV

Bielan komentując to żądanie, powiedział , że nie ma zamiaru odpowiadać na żadne ultimatum i może jedynie powtórzyć, że nie prowadzi żadnych rozmów z PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t130686.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/doniesienia;o;rozpadzie;pjn;przedwczesne;szefowa;dementuje,189,0,789181.html) Doniesienia o rozpadzie PJN przedwczesne. Szefowa dementuje Joanna Kluzik-Rostkowska wystąpiła u boku Kamińskiego i Bielana. Pochwalili się prorodzinnym programem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/58/t135738.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bielan;nie;chcialem;wrocic;do;pis,150,0,797590.html) Bielan: Nie chciałem wrócić do PiS Europoseł został wyrzucony z szeregów PJN, mówi, że jest tym zaskoczony.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/214/t86742.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/aktorzy;modlitwa;pjn;na;10;kwietnia,103,0,773479.html) Aktorzy, modlitwa. PJN na 10 kwietnia 9 lub 10 kwietnia miałoby się odbyć wspólne posiedzenie Sejmu i Senatu.
bECLZiuq
kraj
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)