Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Platforma Obywatelska rezygnuje z kampanii Polska w Budowie

0
Podziel się:

Akcja polegałaby na tym, że samorządowcy partii chodziliby od domu do domu opisując jak zmieniło się ich region pod ich rządami.

Platforma Obywatelska rezygnuje z kampanii Polska w Budowie
(kprm.gov.pl)
bEJIezRx

W związku z ryzykiem posądzenie Platformy Obywatelskiej o agitację wyborczą, rezygnuje z kampanii informacyjnej _ Polska w budowie _. Choć niewykluczone jest, że po ogłoszeniu daty wyborów wróci do projektu. Koszta kampanii miałby wynieść około 1 miliona złotych.

Akcja polegałaby na tym, że lokalni przedstawiciele partii _ zacząć w całym kraju kampanię door to door - chodzić od drzwi do drzwi i opowiadać mieszkańcom, jak zmienił się ich region pod rządami Platformy _ - podaje _ Gazeta Wyborcza _.

Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła oceny całej akcji. Nieoficjalnie PO otrzymała pismo, w którym napisano, że _ akcja informacyjna, która ma na celu promocję partii politycznej w okresie poprzedzającym kampanię, narusza prawo wyborcze _.Politycy Platformy Obywatelskiej zawiedzeni są, że PiS nie stosuje się do tych zaleceń promując się w mediach.

bEJIezRz

Członkowie PO uważają, że powrót do kampanii typu _ door to door _ może być rozsądnym posunięciem, przy założeniu, że niewiele można zyskać na kampanii billboardowej.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/40/t153128.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pjn;szykuje;strone;z;niskobudzetowymi;filmikami,148,0,879508.html) Partia czeka na zdjęcia i tanie filmiki na luzie PJN uruchomi stronę internetową, na której prezentować będzie niskobudżetowe filmiki i zdjęcia prezentujące program partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;nie;chce;billboardow;przekona;kolegow;z;po,181,0,879029.html) Premier przekona kolegów? "Będę namawiał" Donald Tusk podkreśla, że PO potrzebuje kilkudziesięciu godzin, by wypracować kompromis.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t124016.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/wiemy;co;zrobi;po;czy;to;brak;honoru,27,0,878363.html) Wiemy, co zrobi PO. Czy to brak honoru? Stawka jest większa niż kąpiel z hydromasażem - pisze Maciej Miskiewicz.
bEJIezSa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)