Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Po burzy zablokowana krajowa "siódemka"

0
Podziel się:

Strażacy wypompowują wodę z rowu melioracyjnego i pobliskich posesji. Policja wprowadziła objazdy.

Po burzy zablokowana krajowa "siódemka"
(Kacper Kida/Dreamstime)

W Skarżysku-Kamiennej. Strażacy wypompowują wodę z rowu melioracyjnego i pobliskich posesji. Policja wprowadziła objazdy.

Jak poinformował Damian Szwagierek ze skarżyskiej policji, na ul. Warszawskiej w Skarżysku-Kamiennej strażacy wypompowują wodę z rowu melioracyjnego i trzech posesji.

_ Przez drogę w tym miejscu przełożone zostały węże strażackie, dlatego jest zablokowana _ - dodał Szwagierek. Taka sytuacja może się utrzymać do południa.

Nawałnica nad Warszawą. Paraliż stolicy

  • fot: PAP/Radek Pietruszka
  • fot: PAP/Radek Pietruszka
  • fot: PAP/Radek Pietruszka
  • fot: PAP/Radek Pietruszka [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://manager.money.pl/galerie/nawalnica-nad-warszawa-paraliz-stolicy-g556986.html)

Policja wprowadziła objazdy. Samochody jadące od strony Warszawy w Szydłowcu kierowane są na miejscowości Majdów, Bliżyn i Skarżysko-Kamienną. Jadąc z Krakowa, najlepiej skierować się na drogę krajową nr 42. Droga krajowa nr 7 prowadzi od Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem.

Czytaj więcej w Money.pl
Grad wybijał dziury w dachach. Nocne ulewy Ponad 300 razy w ciągu ostatniej doby wzywano strażaków do pomocy przy usuwaniu skutków burz i ulew
Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia Wciąż widoczne są także skutki nawałnic, które przeszły wczoraj nad terenem województw południowych i centralnych.
Pogotowie powodziowe w Płocku Służby przeciwpowodziowe w Płocku zobowiązały mieszkańców i pracodawców do zabezpieczenia przed zatopieniem lub usunięcia się ze stref bezpośredniego i potencjalnego zagrożenia powodzią.
kraj
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)