Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
autostrada
28.03.2013 18:45

Po wypadku zablokowana autostrada A-4

Tuż przed zjazdem na Autostradową Obwodnicę Wrocławia dachowało auto osobowe. A-4 z Legnicy do Wrocławia została całkowicie zablokowana.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Artur Barbarowski/East News)

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło dziś w okolicy miejscowości Biskupice Podgórne (Dolnośląskie). Autostrada A-4 z Legnicy do Wrocławia została całkowicie zablokowana.

Jak powiedział Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, tuż przed zjazdem na Autostradową Obwodnicę Wrocławia dachowało auto osobowe. Dwie jadące nim osoby zostały ranne, jedna jest nieprzytomna, a do szpitala zostanie zabrana śmigłowcem.

Przejazd w stronę Wrocławia został całkowicie zablokowany i nie ma możliwości zorganizowania objazdów. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Droga krajowa nr 51 odblokowana Miejscami warunki jazdy są nadal bardzo trudne. Po nocnych opadach śniegu drogi są śliskie, a miejscami tworzą się zaspy.
Wprowadzą zakaz wyprzedzania dla tirów Pod koniec stycznia na pięciu odcinkach A4 z Wrocławia do Krzywej wprowadzone zostaną zakazy wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe.
Czy na autostradach znikną bramki? Wykupienie specjalnego urządzenia za ponad sto złotych okaże się lepszym rozwiązaniem?
Tagi: autostrada, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz