Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 2

0
Podziel się

Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Strażacy przecinają samochód osobowy, aby uwolnić z niego kierująca nim kobietę.

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 2
(Tymon Markowski/EastNews)
bDAzVPsl

W miejscowości Wysokie (Lubelskie) niedaleko Międzyrzeca Podlaskiego, na drodze krajowej nr 2, doszło dziś do czołowego zderzenia samochodu osobowego z busem. Droga jest zablokowana - poinformowała policja.

Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Strażacy przecinają samochód osobowy, aby uwolnić z niego kierująca nim kobietę - poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/m21668.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/droga;nr;27;w;lubuskiem;zablokowana,204,0,1245388.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Dwa tiry wpadły do rowu. Droga zablokowana Dwa tiry wpadły do rowu. Kierowcy nie opanowali pojazdów na oblodzonej drodze.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/m75104.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tychy;jedna;osoba;nie;zyje;trzy;ranne;w;wypadku,245,0,1221621.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Jedna osoba nie żyje, trzy ranne w wypadku W sumie od początku świątecznego weekendu na polskich drogach doszło do 266 wypadków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/m241488.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/utrudnienia;na;a2;w;kierunku;poznania;potrwaja;dwie;godziny,136,0,1349768.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Utrudnienia na A2 w kierunku Poznania potrwają dwie godziny W miejscowości Bolimów (Łódzkie) doszło tam dzisiaj po południu do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
bDAzVPsn
bDAzVPsO
Źródło:
KOMENTARZE
(0)