Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja przechwyciła 1,5 kg narkotyków

0
Podziel się:

Ponad 1,5 kg narkotyków, głównie amfetaminy, przechwycili dolnośląscy
policjanci. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policja przechwyciła 1,5 kg narkotyków
(podfoto/iStockphoto)
bETuyvpN

Ponad 1,5 kg narkotyków, głównie amfetaminy, przechwycili dolnośląscy policjanci. Zatrzymanym w tej sprawie dwóm osobom, powiązanym ze środowiskiem wrocławskich pseudokibiców, grozi do 10 lat więzienia.

Jak powiedział dziś nadkom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, mężczyźni w wieku 34 i 35 lat zostali zatrzymani w Jaworze (dolnośląskie), a narkotyki znaleziono w mieszkaniu należącym do jednego z podejrzanych.

_ - Obaj mężczyźni byli już wcześniej notowani za przestępstwa narkotykowe. Są także powiązani ze środowiskiem wrocławskich pseudokibiców _ - mówił Zaporowski.

bETuyvpP

W sumie znaleziono ponad 1,5 kg narkotyków, w tym ok. 1,3 kg amfetaminy, z której można było uzyskać kilkanaście tys. porcji handlowych tego narkotyku. Czarnorynkowa wartość przechwyconych narkotyków to co najmniej 75 tys. zł. - _ Nie wykluczamy również, że narkotyki były rozprowadzane w środowisku pseudokibiców _ - dodał policjant.

Obaj zatrzymani zostali już tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi im do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Policjanci przejęli mobilną fabrykę amfetaminy Fabryka mogła wytwarzać 2 kg narkotyku w ciągu doby. Na miejscu zatrzymano dwie osoby.
Szajka narkotykowa rozbita. Policja znalazła... Wszyscy zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani, grozi im do 10 lat więzienia. Policja określa sprawę jako rozwojową.
Amfetamina w butelkach po winie. Jest areszt Butelki, w których zamiast wina była płynna amfetamina, odkryli policjanci z Jeleniej Góry (Dolnośląskie) w bagażniku samochodu 67-letniego obywatela Holandii.
bETuyvqq
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)