Notowania

osama bin laden
04.05.2011 09:39

Polska zagrożona po śmierci bin Ladena?

Tak uważa Grzegorz Napieralski, który domaga się wycofania naszych wojsk z Afganistanu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Grzegorz Napieralski uważa, że po śmierci Osamy bin Ladena Polska powinna być przygotowana na ewentualny zamach terrorystyczny. Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest też zdania, że po śmierci przywódcy Al Kaidy trzeba przyspieszyć wycofywanie polskich żołnierzy z Afganistanu.

- _ Bronisław Komorowski obiecał Polakom, kiedy zginął kolejny żołnierz, że wycofa do końca roku wojska z Afganistanu. Wiemy, że ta misja została przedłużona i, że ta obietnica została złamana. Pan prezydent, jeśli chciałby być politykiem wiarygodnym, powinien dotrzymać słowa _- powiedział w radiowej Trójce Napieralski.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

(Źródło: IAR)

Grzegorz Napieralski przyznał, że jego wypowiedź z 1 maja, w której nazwał premiera Donalda Tuska niewiarygodnym politykiem, była emocjonalna. Przewodniczący SLD przypomniał jednak, że premier nie dotrzymał obietnic złożonych stoczniowcom. Napieralski dodał, że Sojusz uratował stocznię, gdy w 2002 roku wpadła w kłopoty finansowe. Jego zdaniem, tę opinię podziela stoczniowa _ Solidarność _.

- _ Co powiedział premier: przed wyborami do parlamentu europejskiego premier obiecał stoczniowcom w Gdyni i Szczecinie, że sprawa stoczni będzie pozytywnie rozwiązana. Obiecał, że będzie inwestor i obiecał, że wyrzuci ministra Grada, jeżeli stocznie upadną. Inwestor okazał się fikcyjny, stocznie nie są uratowane a minister jest nadal w rządzie. Trzy razy premier złamał słowo _ - wylicza Napieralski.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

(Źródło: IAR)

Na pytanie o ewentualną koalicję z Platformą Obywatelską Grzegorz Napieralski odpowiedział, że o koalicjach rozmawia się po wyborach. Dodał, że byłoby najlepiej, gdyby to SLD wygrał wybory, gdyż ma dobry program i jest alternatywą dla PO i Prawa i Sprawiedliwości.

Zdaniem Napieralskiego, poparcie dla Sojuszu rośnie i goni on PO i PiS. Przewodniczący Sojuszu dodał, że obecny rząd doprowadził wielu Polaków do tragicznej sytuacji ekonomicznej, a SLD ma za sobą okres udanych rządów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/66/t138562.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;wszyscy;wierza;ze;amerykanie;zabili;bin;ladena,42,0,822314.html) Nie wszyscy wierzą, że Amerykanie zabili bin Ladena Wątpliwości w tej sprawie mają nie tylko muzułmanie, ale również mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t125423.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obama;bedzie;wisial;za;bin;ladena,139,0,822667.html) "Obama będzie wisiał za bin Ladena" Duchowny ze słynnego meczetu Al-Aksa grozi prezydentowi USA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t138544.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polowanie;na;osame;kosztowalo;usa;ponad;bilion;dolarow,101,0,822117.html) Polowanie na Osamę kosztowało USA ponad bilion dolarów Tyle przez dziesięć lat potrzebowały amerykańskie służby specjalne, by dopaść najbardziej poszukiwanego terrorystę świata.
Tagi: osama bin laden, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz