Notowania

węgrzyn
22.04.2011 12:28

Poseł od "lesbijek" nie składa broni

Rober Węgrzyn odwołał się od wyroku sądu koleżeńskiego, który usunął go z Platformy Obywatelskiej za słowa o gejach i lesbijkach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Poseł Węgrzyn powiedział, że w swoim odwołaniu podnosi kwestię podwójnego karania. Bo naganą i karą 1000 zł ukarał go już klub parlamentarny Platformy.

Drugą kwestią treści odwołania jest wysokość kary. Zdaniem Roberta Węgrzyna, jest ona za wysoka.

Regionalny sąd koleżeński w Opolu zdecydował o usunięciu Roberta Węgrzyna z partii za słowa _ Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył _ - jakie wypowiedział w TVN 24. Od tego wyroku poseł odwołał się do Krajowego Sądu Koleżeńskiego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/153/t136345.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wegrzyn;odwola;sie;od;wykluczenia;z;po,180,0,802484.html) Węgrzyn odwoła się od wykluczenia z PO Poseł nie chciał komentować sprawy. Z sądami się nie dyskutuje, zwłaszcza partyjnymi - powiedział.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/162/t136354.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;donosi;na;hofmana;chodzi;o;odstrzelenie;niesiolowskiego,214,0,802518.html) PO donosi na Hofmana. Chodzi o "odstrzelenie" Niesiołowskiego PO dziś złoży wniosek do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie rzecznika PiS.
Tagi: węgrzyn, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz