Notowania

pożar
18.08.2012 18:15

Pożar hotelu w Nadarzynie. Trwa dogaszanie

Z budynku ewakuowano około 20 osób, jedna z nich trafiła do szpitala.

Podziel się
Dodaj komentarz
(arekolek/CC/Flickr)

Trwa dogaszanie pożaru dwukondygnacyjnego hotelu w Nadarzynie, w województwie mazowieckim. Jedna osoba jest lekko ranna, z budynku ewakuowano gości i personel.

Aktualizacja: 20.02

Pożar gasi 34 zastępów Straży Pożarnej. Ogień zajął cały budynek - poinformowała kapitan Agnieszka Kotulek z mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

_ _

Poszkodowana jest jedna osoba, która podtruła się dymem. Trafiła ona do szpitala - poinformował Kroć. Przyczyny pożaru na razie nie są znane. W hotelu usytuowanym przy trasie E8 Warszawa-Katowice było 51 pokoi oraz cztery sale konferencyjne.

Nie ma zagrożenia, żeby pożar przeniósł się na inne budynki. Hotel znajdował się na uboczu, więc pożar nie ma również wpływu na drogi komunikacyjne. Akcja dogaszania pożaru może potrwać nawet do godzin porannych. Jego przyczyny nie są na razie znane.

Czytaj więcej w Money.pl
Pożar hali produkcyjnej w fabryce mebli Ponad 20 jednostek straży pożarnej gasi pożar w hali produkcyjnej fabryki mebli Nowy Styl w Jaśle.
Wielki pożar w Londynie. Niedaleko wioski olimpijskiej Ponad 200 strażaków walczy z wielkim pożarem, który wybuchł w zakładzie utylizacji odpadów.
Tagi: pożar, nadarzyn, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz