Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Premier odwołał prezesa UZP. Kto zajmie jego miejsce?

0
Podziel się:

Nowy prezes Urzędu Zamówień Publicznych zostanie wyłoniony w drodze otwartego, konkurencyjnego naboru - powiedziała rzeczniczka UZP Anita Wichniak-Olczak.

Premier odwołał prezesa UZP. Kto zajmie jego miejsce?
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)

Premier Donald Tusk odwołał Jacka Sadowego z funkcji prezesa Urzędu Zamówień Publicznych i powierzył obowiązki prezesa Izabeli Jakubowskiej, wiceprezes Urzędu - poinformował dziś UZP na swojej stronie internetowej.

_ Nowy prezes Urzędu zostanie wyłoniony w drodze otwartego, konkurencyjnego naboru _ - powiedziała rzeczniczka UZP Anita Wichniak-Olczak.

Izabela Jakubowska jest wiceprezesem Urzędu od grudnia 2008 roku. Była odpowiedzialna m.in. za kwestie odwołań i analiz w systemie zamówień publicznych.

Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Warszawskim (UW) w 1991 roku. Jest absolwentką Krajowej Szkoły Administracji Publicznej (KSAP), zdobyła również dyplomy w studium zarządzania na UW i integracji europejskiej przy KSAP. Od początku kariery zawodowej związana jest z administracją publiczną. W UZP pracuje od 2001 roku.

Jacek Sadowy pełnił funkcję prezesa UZP od lutego 2008 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów na Wydziale Politologii tej samej uczelni.

Czytaj więcej w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)