Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Premier podsumuje teorie smoleńskie

0
Podziel się

Rzecznik rządu zapowiada, że Donald Tusk podsumuje teorie pojawiające się wokół katastrofy smoleńskiej.

Premier podsumuje teorie smoleńskie
(Andrzej Iwańczuk/Reporter)
bEpOqpcR

Premier Donald Tusk dokona podsumowania teorii, które pojawiły się wokół katastrofy smoleńskiej i przypomni dokonania komisji Jerzego Millera, która badała przyczyny tej katastrofy - zapowiedział we wtorek rzecznik rządu Paweł Graś.

_ - Myślę, że premier dokona podsumowania tych wszystkich spiskowych teorii, które się pojawiły wokół katastrofy. Przypomni również dokonania komisji (Millera), która na temat przyczyn katastrofy wypowiedziała się jednoznacznie _ - powiedział Graś w TVP1. Dodał, że _ te przyczyny nie zostały przez nikogo jak dotąd podważone _.

Rzecznik rządu stwierdził też, że to jest dobry moment, by - jak mówił - po _ kompromitacji pseudoekspertów zespołu Macierewicza _ przypomnieć _ na czym stoimy i obnażyć kłamstwo smoleńskie, które z tamtej strony się pojawia _.

bEpOqpcT

Na pytanie, czy premierowi będą towarzyszyć przedstawiciele prokuratury, Graś odpowiedział, że _ prokuratura pracuje swoim trybem _.

_ - Zaczęła reagować na brednie, które się pojawiają _ - stwierdził Graś. Dodał, że _ polityka komunikacyjna ze strony prokuratury też jest teraz dużo lepsza, niż jeszcze jakiś czas temu _.

Czytaj więcej w Money.pl

bEpOqpdu
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)