Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przekazaliśmy Rosji notę ws. Smoleńska

0
Podziel się

Polska przekazała stronie rosyjskiej notę dyplomatyczną w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Przekazaliśmy Rosji notę ws. Smoleńska
(PAP/Radek Pietruszka)
bDHGTRpN

W piśmie, które otrzymał zastępca rosyjskiego ambasadora w Warszawie, znalazły się polskie postulaty dotyczące pomocy prawnej w śledztwie smoleńskim.

Wysłanie noty zapowiedział wczoraj szef MSZ Radosław Sikorski. Strona polska czeka na przekazanie przez Rosjan między innymi oryginałów czarnych skrzynek i wraku samolotu, a także dokumentów dotyczących statusu smoleńskiego lotniska i uprawnień kontrolerów oraz pełnej dokumentacji dotyczącej sekcji zwłok ofiar

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/102/t130662.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/blaszczak;wskazal;podstawowy;blad;rzadu,89,0,816473.html) Błaszczak wskazał podstawowy błąd rządu Mariusz Błaszczak uważa, ze ograniczenie pomocy rządu dla prokuratury w śledztwie smoleńskim do noty dyplomatycznej do Rosji, jest niewystarczające.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t137862.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;obiecuje;pomoc;seremetowi,10,0,816394.html) Tusk obiecuje pomóc Seremetowi Premier przyznaje, że współpraca z Rosjanami układa się różnie. - _ Jeśli chodzi o jej tempo i zakres _ - mówi Donald Tusk.
bDHGTRqq
kraj
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)