Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przystanek Woodstock pod okiem sanepidu

0
Podziel się:

Pracownicy Sanepidu w Gorzowie Wielkopolskim sprawdzają czystość na Przystanku Woodstock.

Przystanek Woodstock pod okiem sanepidu
(PAP/Lech Muszyński)

Szczególnie zwracają uwagę na punkty gastronomiczne, z których korzystają uczestnicy festiwalu. Anna Dańko z gorzowskiej placówki informuje, że punkty gastronomiczne są lepiej przygotowane do imprezy niż w poprzednich latach.

_ - Jeżeli chodzi o organizację i warunki przygotowania, organizatorzy spełnili nasze wymagania sanitarne. W przypadku czystości na zewnątrz obiektów, na bieżąco jest to sprzątane. Oceniamy to lepiej niż w zeszłych latach, gdy było więcej zanieczyszczeń - _ mówi Anna Dańko.

Pracownicy Sanepidu dodają, że kontrole czystości nie wykazały zaniedbań zarówno na terenie Kostrzyna nad Odrą jak i samego festiwalu._ - Służby sprzątające są bardziej aktywne i wszelkie zanieczyszczenia, które się pojawiają, są na bieżąco usuwane w kontenery podstawiane na odpady. Toy-Toye również są sukcesywnie serwisowane, nie stwierdzamy większych uchybień _- mówi Anna Dańko.

Służby kontrolujące czystość pozostaną w Kostrzynie nad Odrą do niedzielnego wieczoru. Na Przystanek Woodstock, według szacunków Policji przyjechało w tym roku 350 tys. uczestników. Teren festiwalu zajmuje 120 hektarów.

Czytaj więcej w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)