Notowania

kampania wyborcza
31.05.2011 12:25

PSL: Bądźmy pozytywnymi rycerzami Jedi

Ludowcy nie będą w internecie wykorzystywali negatywnych mechanizmów i prowadzili czarnego PR-u .

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Ludowcy nie będą w internecie wykorzystywali negatywnych mechanizmów i prowadzili czarnego PR-u . Taką deklarację złożył w Sejmie poseł Janusz Piechociński, zachęcając wszystkich, by byli _ pozytywnymi rycerzami Jedi nie tylko polskiego internetu _.

Janusz Piechociński dodał, że ludowcy będą w sieci prowadzić kampanię pozytywną, pełną szacunku dla rywali. Zapowiedział też pełną transparentność struktur odpowiedzialnych za działania w internecie.

POSŁUCHAJ JANUSZA PIECHOCIŃSKIEGO:

Poseł PSL zaapelował też do firm działających na rynku usług internetowych, aby nie podejmowały się kreowania negatywnych obrazów.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁA PSL:

Piechociński wyraził nadzieję, że w kończących dniach społeczeństwa informacyjnego, politycy zastanowią się czy warto zniżać się do mechanizmów czarnej strony mocy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/163/t97443.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/psl;atakuje;rzad;za;platne;obwodnice,243,0,831731.html) PSL atakuje rząd za płatne obwodnice Piechociński: Przejazd autostradami w obrębie aglomeracji powinien być bezpłatny.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/151/t97431.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;mozemy;powtorzyc;wyborczy;sukces,71,0,821063.html) Pawlak: Możemy powtórzyć wyborczy sukces Na pomocniczość, budowanie wspólnoty i solidarność stawia w programie wyborczym PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/93/t14429.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tak;dla;ogloszen;w;prasie;nie;dla;spotow,156,0,764828.html) Tak dla ogłoszeń w prasie, nie dla spotów Posłowie chcą by partie mogły publikować płatne ogłoszenia. Są jednak przeciwko spotom.
Tagi: kampania wyborcza, psl, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz