Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Samochód wjechał w dom jednorodzinny

0
Podziel się:

Ofiary wypadku to czterej mężczyźni, którzy znajdowali się w pojeździe.

Samochód wjechał w dom jednorodzinny
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEDCidxh

Jedna osoba nie żyje, a trzy inne są ranne. W miejscowości Nowy Białynin w Mazowieckiem samochód osobowy wjechał w dom jednorodzinny.
Ofiary wypadku to czterej mężczyźni, którzy znajdowali się w pojeździe. Budynek, w który wjechał samochód, został poważnie uszkodzony. Specjaliści ustalają, czy dom nadaje się do zamieszkania. Wciąż trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Jak poinformował Andrzej Lewicki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, do wypadku doszło po godzinie 11 w miejscowości Nowy Białynin koło Sochaczewa.

Policja wstępnie ustaliła, że kierowca z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w dom jednorodzinny, w którym w chwili zdarzenia przebywała młoda kobieta.

bEDCidxj
Czytaj więcej w Money.pl
Dwóch Polaków zginęło w wypadku na Słowacji Dwóch Polaków i Słowak zginęło w poniedziałek w drogowym karambolu koło miasta Vranov nad Toplou na południowym wschodzie Słowacji.
Wypadek na krajowej "dwójce". Są utrudnienia Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Strażacy przecinają samochód osobowy, aby uwolnić z niego kierująca nim kobietę.
Wypadek paralotniarza, ranny trafił do szpitala Mężczyzna z obrażeniami wewnętrznymi i prawdopodobnie złamaną nogą trafił do jednego z łódzkich szpitali.
bEDCidxK
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)