Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Saperzy zabrali pocisk. Koniec ewakuacji

0
Podziel się

Po przyjeździe na miejsce patrolu saperskiego okazało się, że w mieszkaniu znajduje się bardzo dobrze zachowany pocisk przeciwczołgowy.

Saperzy zabrali pocisk. Koniec ewakuacji
(AGENCJA SE/East News)
bEqhMbnV

Saperzy zabrali pocisk, który znajdował się w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim - poinformowała PAP w niedzielę ostrowiecka policja. Około 25 ewakuowanych osób mogło wrócić do swoich mieszkań.

Po przyjeździe na miejsce patrolu saperskiego okazało się, że w mieszkaniu znajduje się bardzo dobrze zachowany pocisk przeciwczołgowy - powiedziała PAP sierż. sztab. Maja Słowik z ostrowieckiej policji. Saperzy przed godziną 20 zabrali pocisk, a osiem rodzin mogło wrócić do swoich mieszkań.

Jak dodała sierż. sztab. Słowik, całkowicie przejezdne jest również pobliskie skrzyżowanie ul. Polnej z Iłżecką.

bEqhMbnX

Jak twierdzi policja, pocisk prawdopodobnie przyniósł do mieszkania 43-letni mieszkaniec bloku, który był pod wpływem alkoholu. _ Kiedy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i będziemy ustalać gdzie, go znalazł _ - dodała Słowik.

Czytaj więcej w Money.pl
Zaczęła się operacja wydobywania bomby z dna Odry Zamknięte zostały dwa mosty na Odrze. Do miasta można jedynie wjechać od strony Autostrady Poznańskiej.
Ewakuacja parlamentu. Znaleźli bombę Bombę znaleźli po południu pod cokołem pomnika Kossutha robotnicy pracujący przy budowie podziemnego parkingu na placu Kossutha przed gmachem parlamentu.
10 tysięcy Niemców musiało uciec z domów W Poczdamie wykopano 25-kilogramową bombę lotniczą z drugiej wojny światowej.
bEqhMboy
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)