Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sasin twierdzi, że za tego rządu nie będzie wyjaśnienia katastrofy

0
Podziel się:

Były zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nazwał powołaną wczoraj przez premiera grupę ekspertów "zespołem do spraw propagandy"

Jacek Sasin z PiS
Jacek Sasin z PiS (prezydent.pl)
bFgcFeUl

Jacek Sasin z PiS nie widzi szans na wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej za obecnych rządów. Były zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nazwał powołaną wczoraj przez premiera grupę ekspertów _ zespołem do spraw propagandy _.

Zespół Macieja Laska ma informować o zagadnieniach dotyczących katastrofy smoleńskiej. Jacek Sasin podkreśla, że nie można mówić o tym, że ktoś wierzy w teorię katastrofy czy zamachu, bo kwestia przyczyn katastrofy to nie sprawa wiary a rzetelnej wiedzy.

Według polityka obecny rząd nie jest w stanie wycofać się ze swoich - w opinii posła - błędnych decyzji sprzed trzech lat. Chodzi mu o sposób prowadzenia śledztwa w oparciu o niekorzystne dla nas rozwiązanie prawne.

bFgcFeUn

Jacek Sasin wskazuje, że do tej pory wciąż nie wiemy, na jakiej podstawie zapadły tamte decyzje.

Czytaj więcej w Money.pl
Raport Antoniego Macierewicza jest już w sieci Według niego, _ najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy pod Smoleńskiem były... _. Tutaj znajdziesz cały dokument.
Marszałek mówi o marzeniach Macierewicza Ewa Kopacz: _ Nie dostałam prośby w sprawie publikacji raportu z prac parlamentarnego zespołu ds. zbadania katastrofy smoleńskiej _.
bFgcFeUO
KOMENTARZE
(0)