Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sawicki: Rekonstruckcja rządu głębsza niż oczekujemy

0
Podziel się:

Rekonstrukcja rządu większa niż się spodziewamy. Zapowiada to były minister rolnictwa Marek Sawicki.

Sawicki: Rekonstruckcja rządu głębsza niż oczekujemy
(Hubert Matys/REPORTER)
bEUfWpmJ

Rekonstrukcja rządu większa niż się spodziewamy. Zapowiada to były minister rolnictwa Marek Sawicki. Był on jednym z uczestników wczorajszego spotkania koalicyjnego w Kancelarii Premiera.

Poseł Sawicki relacjonował w radiowej Trójce, że przekształcenia w rządzie nie były głównym tematem rozmów. Premier odniósł się jednak do sytuacji.

- _ W mojej ocenie, to co dało się wywnioskować z tej rozmowy, to rekonstrukcja rządu będzie głębsza niż to się mówi i prawdopodobnie bezie miała miejsce po zakończeniu kampanii wyborczej w Platformie Obywatelskiej, czyli gdzie na przełomie lipca i sierpnia _ - mówi Sawicki.

bEUfWpmL

Premier zapowiadał na czerwiec przegląd ministerstw. Od jego wyniku będzie zależeć kto opuści rząd.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent: rekonstrukcja rządu nowym początkiem Zdaniem prezydenta rekonstrukcja rządu to normalny zabieg w systemie demokratycznym. Do najważniejszych zadań rządu Bronisław Komorowski zaliczył wzmocnienie konkurencyjności polskiej gospodarki oraz działania na rzecz przełamania kryzysu demograficznego.
Tusk zdradza, jak zamierza wygrać wybory Premier wierzy, że możliwe jest odbudowanie zaufania wyborców. Zapowiada zmiany i mówi, kto trafi na dywanik.
bEUfWpnm
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)