Notowania

wybory 2011
30.08.2011 10:26

Sikorski przyjął zaproszenie do debaty z Fotygą

Minister spraw zagranicznych poinformował o tym na Twitterze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*Minister spraw zagranicznych poinformował na Twitterze, że przyjął zaproszenie do debaty wyborczej z Anną Fotygą w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji w Gdyni. Była szefowa dyplomacji czeka na decyzję sztabu wyborczego PiS. *

_ - Przyjmuję warunek minister Anny Fotygi. Dostaliśmy zaproszenie do debaty w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji w Gdyni. Pani minister, Pani ruch _ - napisał Sikorski na Twitterze.

Fotyga powiedziałam, że nie uchyla się od dyskusji na temat spraw zagranicznych z Sikorskim. _ - Nie uchylam się od debaty, ale decyzję w trakcie kampanii wyborczej podejmuje sztab wyborczy _ - mówiła.

Zaproszenia do wzięcia udziału w debacie zostały wystosowane tylko do Sikorskiego i Fotygi.

Przed kilkoma dniami premier Donald Tusk zaproponował PiS cykl debat telewizyjnych w sprawach najważniejszych dla Polski. Zaraz po tym, Sikorski we wpisie na Twitterze zaprosił Fotygę do debaty o polskiej polityce zagranicznej.

Fotyga odpowiedziała wówczas, że jest gotowa spotkać się z Sikorskim, ale - jak zaznaczyła - ostateczne decyzje w tej sprawie podejmie sztab PiS. Jako możliwe miejsce spotkania wymieniła Pomorze.

Czytaj więcej o przedwyborczych ruchach polityków
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/propagandowy;wyklad;i;poklepywanie;po;plecach,134,0,898182.html) Politolodzy: Poklepywanie po plecach, nie debata Waldemar Pawlak przez większość czasu przytakiwał, a rolę opozycji musiał przyjąć prowadzący spotkanie dziennikarz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t90258.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;i;pawlak;jednym;glosem;to;jeszcze;debata,241,0,898033.html) Tusk i Pawlak jednym głosem. To debata? Politycy rozmawiali m.in. o stanie polskiej gospodarki, rynku pracy, zmianach w systemie emerytalnym i przywilejach mundurowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/41/t137001.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;o;pawlaku;jest;niewiarygodny,245,0,844021.html) Kaczyński o Pawlaku: jest niewiarygodny Prezes PiS mówi, że wicepremier Pawlak nie reagował w momentach kiedy przekraczano miarę jeśli chodzi o język polityki.
Tagi: wybory 2011, radosław sikorski, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz