Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
smoleńsk
18.02.2011 08:58

Siwiec ostro: Polska w czarnej dziurze

Eurodeputowany uważa, że temat katastrofy obrósł wielką liczbą plotek i kłamstw.

Podziel się
Dodaj komentarz
(photo-service.europarl.europa.eu)

Eurodeputowany Marek Siwec uważa, że *temat katastrofy smoleńskiej otoczony jest wielką liczbą plotek i fałszywych informacji.*

Siwiec uważa, że w sprawach katastrofy smoleńskiej Polska jest w czarnej dziurze. Polityk dodał, że państwo polskie powinno koordynować informacje w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Jego zdaniem Rada Gabinetowa przy prezydencie, przed rocznicą katastrofy powinna poinformować Polaków o stanie śledztwa.

POSŁUCHAJ MARKA SIWCA:


Siwec skrytykował również pomysł PJN zwołania Zgromadzenia Narodowego w rocznicę katastrofy smoleńskiej. Uroczystości w rocznicę katastrofy, zdaniem Marka Siwca powinien zainicjować i koordynować prezydent.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/miller;o;raporcie;rejestr;bledow;i;to;nie;blahych,216,0,773848.html) Miller o raporcie: Rejestr błędów i to nie błahych Szef MSWiA zapowiada, że polski raport na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej będzie bolesny dla naszej dumy narodowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t132114.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;znow;gra;smolenskiem;polska;odpowiada;propaganda,29,0,773661.html) Rosja znów gra Smoleńskiem. Polska odpowiada: Propaganda Rosjanie znów całą winą za katastrofę Smoleńską obarczyli polskich pilotów.
Tagi: smoleńsk, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz