Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Strajk Luthansy może sparaliżować polskie lotnisko

Strajk personelu pokładowego Lufthansy może zakłócić normalną pracę na warszawskim Lotnisku Chopina.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Strajk personelu pokładowego Lufthansy może zakłócić normalną pracę na warszawskim Lotnisku Chopina - mówi jego rzecznik Przemysław Przybylski. Na jutro zapowiadany 24 - godzinny strajk.

Przedstawiciele przewoźnika zapowiadają, że tylko jedna trzecia lotów może się odbyć. Niemiecki przewoźnik jest na drugim miejscu pod wzglęcem liczbę operacji na lotnisku w stolicy.

Dotychczas niemiecki przewoźnik nie zawiadomił oficjalnie władz lotniska o dowołaniu lotów. Jeśli strajk dojedzie do skutku, informacja zostanie przekazana prawdopodobnie jutro rano. Pasażerowie, którzy planują jutro lot Lufthansą, powinni się skontaktować z przewoźnikiem.

Personel pokładowy Lufthansy strajkował już we wtorek i środę. W jego wyniku każdego dnia zostały odwołane dwa połączenia z Warszawą. Inne połączenia miały opóźnienie.

Czytaj więcej w Money.pl
Lotniczy gigant masowo odwołuje loty To skutek zapowiadanego strajku pracowników personelu pokładowego.
Utrudnienia na lotniskach. Odwołali loty Na swej stronie internetowej Lufthansa umieściła listę anulowanych lotów z i do Frankfurtu nad Menem oraz Monachium.
Grożą strajkami. Samoloty nie wystartują? Działający w niemieckim towarzystwie lotniczym Lufthansa związek zawodowy personelu kabinowego Ufo zagroził dzisiaj, że przeprowadzi 7 września całodobowy strajk generalny.
Tagi: strajk pilotów lufthansy, lufthansa, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz