Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina przed barem w Gubinie. Szukają sprawcy

0
Podziel się:

Jeden z rannych w ciężkim stanie przebywa w zielonogórskim szpitalu, życie drugiego nie jest zagrożone

Strzelanina przed barem w Gubinie. Szukają sprawcy
(PAP/Paweł Supernak)
bECMaeqd

Dziś rano przed jednym z barów w Gubinie (lubuskie) nieznany sprawca postrzelił dwóch młodych mężczyzn. Jeden z rannych w ciężkim stanie przebywa w zielonogórskim szpitalu, życie drugiego nie jest zagrożone - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz.

_ - Obecnie trwają poszukiwania sprawcy i czynności na miejscu przestępstwa. Sprawdzany jest m.in. monitoring, są przesłuchiwani świadkowie. Na razie nie znamy motywów działania mężczyzny, który strzelał do pokrzywdzonych _ - powiedział Szklarz.

Z dotychczasowych ustaleń prokuratury wynika, że w niedzielę około godziny 7., do trzech młodych mężczyzn stojących przed jednym z barów w Gubinie podszedł zamaskowany mężczyzna i oddał w ich kierunku co najmniej dwa strzały z pistoletu, a następnie uciekł.

bECMaeqf

_ - Jednemu z pokrzywdzonych sprawca niemal przyłożył broń do głowy i pociągnął za spust. 20-latek w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Drugi z pokrzywdzonych, także w wieku 20 lat, został ranny w ucho. Jego życie nie jest zagrożone. Trzeci z mężczyzn nie został ranny _ - relacjonował prokurator.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejna strzelanina w Stanach Zjednoczonych Mężczyzna otworzył ogień w szpitalu w Birmingham w amerykańskim stanie Alabama.
Masakra w USA. Są "bardzo dobre" dowody Policja poinformowała o znalezieniu "bardzo dobrych" dowodów, które powinny pomóc w ustaleniu, dlaczego napastnik zastrzelił 20 dzieci.
Wyłudzili kredyty na milion. Wpadli w ręce policji Straty, jakie poniosły placówki bankowe udzielające pożyczek, oszacowano na około milion złotych.
bECMaeqG
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)