Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szef Dumy złożył kwiaty na sarkofagu Kaczyńskich

0
Podziel się:

Naryszkin przyjechał do Polski w związku z obchodami 68. rocznicy wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz.

Szef Dumy złożył kwiaty na sarkofagu Kaczyńskich
(prezydent.pl/GFDL)
bEDZTGvF

Przewodniczący Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej Siergiej Naryszkin złożył w niedzielę rano kwiaty na sarkofagu Marii i Lecha Kaczyńskich na krakowskim Wawelu. Naryszkinowi towarzyszyła rosyjska delegacja.

Naryszkin przyjechał do Polski w związku z obchodami 68. rocznicy wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz. O złożeniu kwiatów przez Naryszkina poinformował TVN24.

Czytaj więcej w Money.pl
Protest nic nie dał. Ustawa obowiązuje Komisja Dumy Państwowej odmówiła rozpatrzenia podpisanej przez 100 tys. obywateli Federacji Rosyjskiej petycji przeciwko ustawie zabraniającej Amerykanom adoptowania dzieci z Rosji.
Kaczyński i Ziobro przed Trybunał. PiS chce... PiS chce, by posiedzenia sejmowej Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej w sprawie wniosków o Trybunał Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry były jawne.
To co wyjawił były wicepremier, może wstrząsnąć Polską Sprawa dotyczy okresu, gdy na czele rządu stał Jarosław Kaczyński.
bEDZTGwi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)