Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szef sztabu PiS: Nie jestem zadowolony z wyniku

0
Podziel się:

Szef sztabu PiS Tomasz Poręba powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów - które dają jego partii drugie miejsce - że nie jest z nich zadowolony .

Szef sztabu PiS: Nie jestem zadowolony z wyniku
(Reporter Poland)
bEUNxuXV

Szef sztabu PiS Tomasz Poręba powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów - które dają jego partii drugie miejsce - że nie jest z nich zadowolony. Stawialiśmy sobie założenie, że chcemy wybory wygrać. Nie udało się - powiedział.

_ - Co do wniosków - zobaczymy. Zobaczymy jaki będzie ostateczny wynik wyborów, jakie będą wyniki podane przez Państwową Komisję Wyborczą _ - powiedział Poręba.

Szef sztabu PiS był przez dziennikarzy pytany podczas wieczoru wyborczego czy kolejne przegrane przez PiS wybory, to nie jest czas na myślenie o zmianie kierownictwa partii. _ - Niekwestionowanym, jedynym liderem jest Jarosław Kaczyński. Wokół niego będziemy budować dalsze działania PiS _ - podkreślił.

bEUNxuXX

Poręba podkreślił, że opublikowane wyniki są sondażowe. _ Liczymy, że nasz wynik będzie w rzeczywistości lepszy _ - zaznaczył. _ Przyjdzie czas na analizę kampanii, wszystkie rzeczy, które realizowaliśmy jeszcze raz przemyślimy. Wyciągniemy wnioski _ - dodał.

Poręba powiedział również, że nie obawia się, że poniesie odpowiedzialność za przebieg kampanii. - _ To była najlepsza kampania z tych, których do tej pory PiS prowadziła _ - ocenił wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Pytany przez PAP czy PiS przetrwa bez podziału kolejne lata w opozycji powiedział: _ - Istnieje front przeciwko nam skupiony w partiach politycznych, biznesie i niektórych mediach. Z tego trzeba wyciągnąć wnioski _.

bEUNxuYd
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/14/t160782.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;szanujemy;wynik;wyborow;ale;,19,0,932627.html) Kaczyński: Szanujemy wynik wyborów, ale... Jarosław Kaczyński przemawiał w sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t137003.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;konczy;kampanie;czuje;ze;polska;sie;budzi,14,0,931854.html) Kaczyński kończy kampanię: Polska się budzi Prezes PiS apeluje do swoich zwolenników, by namawiali znajomych do głosowania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/185/t90041.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wspolny;list;bylych;szefow;msz,111,0,930927.html) Wielkie nazwiska: "To szkodliwe dla Polski" Kilku byłych szefów MSZ wystosuje list w sprawie wypowiedzi Kaczyńskiego.
bEUNxuYy
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)