Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W PiS szykuje się zmiana prezesa?

0
Podziel się:

Michał Kamiński twierdzi, że grono ważnych polityków PiS przygotowuje się do tego, by odsunąć Jarosława Kaczyńskiego od władzy w partii.

W PiS szykuje się zmiana prezesa?
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W PiS szykuje się rozłam, a część polityków tej partii dąży do zmiany prezesa - twierdzi europoseł Michał Kamiński.

- _ Donald Tusk ma bardzo komfortową sytuację, bo ma opozycję, która w istocie opozycją dla niego nie jest. Dzisiaj w interesie PO leży taka, a nie inna działalność Jarosława Kaczyńskiego _ - podkreślił Kamiński w rozmowie z Onet.pl. - _ Zapraszając Rydzyka do PE, organizując w PE wystawy, prezentując takie wystąpienia jak Ziobry, PiS działa na korzyść PO i kopie pod sobą dołek _ - dodał.

Według niego dla Donalda Tuska i PO, PiS to wymarzona opozycja przysparzająca im tylko głosów poparcia. - _ Kurs obrany przez PiS to polityczne samobójstwo i zabetonowanie się jako wieczna opozycja _ - uważa Kamiński. Dlatego jego zdaniem część ważnych polityków PiS _ szykuje się do zmiany prezesa _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t124005.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/zwolinski;prezes;pis;broni;przemyslu;nienawisci,151,0,834199.html) Zwoliński: Prezes PiS broni przemysłu nienawiści Wolność słowa zależy od tego, kto je wypowiada i przeciwko komu kieruje.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t20789.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobro;o;bielanie;wbija;rdzawy;noz;w;plecy,20,0,832788.html) Ziobro o Bielanie: Wbija rdzawy nóż w plecy Wiceprezes PiS Zbigniew Ziobro jest przeciwny powrotowi Adama Bielana do Prawa i Sprawiedliwości.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/t16253.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;postawi;na;mlodych;partia;szykuje;ofensywe,55,0,744247.html) PiS postawi na młodych? Partia szykuje ofensywę Brudziński: Chcemy te wybory wygrać. Będziemy robić wszystko, żeby tak się stało.
wiadmomości
kraj
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)