Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Wiem, dlaczego spada zaufanie do rządu"

0
Podziel się

Eugeniusz Kłopotek z PSL tłumaczy skąd coraz słabsze dla koalicji wyniki sondaży.

"Wiem, dlaczego spada zaufanie do rządu"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEpylRzF

Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek uważa, że trzy elementy w ostatnim czasie spowodowały, że w kolejnych sondażach spadają notowania PO.

Zdaniem posła PSL rząd złożył za dużo obietnic, co chwilę słychać o jakimś problemie z życia politycznego i moralnego PO, jak na przykład ostatnio w Wałbrzychu, oraz nie ustaje zawierucha i pojawia się coraz więcej wątpliwości wokół katastrofy smoleńskiej.

Zdaniem gościa _ Salonu Politycznego Trójki , by poprawić sytuację, należy się skupić na kilkunastu najistotniejszych sprawach, zamiast się rozpraszać. - _ Obywatele powiedzieli, my was teraz będziemy sprawdzać i rząd już nie wygląda tak dobrze. Ja bym się skoncentrował na kilku podstawowych sprawach dla obywateli i gospodarki _. Zacznijmy od OFE, dość tej zabawy _ - mówi poseł.

bEpylRzH

POSŁUCHAJ EUGENIUSZA KŁOPOTKA:

Eugeniusz Kłopotek uważa, że SLD - mimo ostatnich dobrych wyników w sondażach - nie uzyska większego poparcia. Poseł PSL uważa, że Grzegorz Napieralski ma jeszcze za małe doświadczenie, a ponadto nie oferuje niczego nowego.

- _ Trochę pan Napieralski przegiął. Już się zrobił premierem, pokazał jakiś gabinet cieni. Przy takim poparciu jak teraz, a ono nie wzrośnie, Napieralski nie będzie premierem _ - przekonuje poseł.

POSŁUCHAJ EUGENIUSZA KŁOPOTKA:

Eugeniusz Kłopotek dodał, że o koalicjach i tak decydują wyborcy. Zdaniem posła PSL, Polacy nie pozwolą, by scena polityczna została zdominowana przez jedną partię.

bEpylRzN
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t85954.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/rzad;odda;ofe;duza;czesc;tego;co;teraz;zabiera,116,0,776052.html) Rząd odda OFE dużą część tego, co teraz zabiera Minister Michał Boni zapowiada, że do końca dekady OFE dostanie 4 czy nawet 5 procent pensji, a nie 2,3 - jak najbliższych latach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t117141.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/bank;swiatowy;o;ofe;rzad;zrobil;na;odwrot,88,0,773976.html) Bank Światowy o OFE. Rząd zrobił na odwrót Eksperci globalnej instytucji rekomendowali gabinetowi Tuska podniesienie składek do II filara.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rekonstrukcja;rzadu;nic;mi;nie;wiadomo,65,0,772417.html) Rekonstrukcja rządu? "Nic mi nie wiadomo" Spada popularność rządu i premiera. Pojawiają się pogłoski o możliwości zmian w gabinecie Donalda Tuska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t124512.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/klopotek;fedak;jako;jedyna;w;rzadzie;ma;jeszcze;power,72,0,772168.html) Kłopotek: Fedak jako jedyna w rządzie ma jeszcze power Pozostali szefowie resortów zajmują się już tylko układaniem list wyborczych.
bEpylRAi
KOMENTARZE
(0)