Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wybory w PO. Halicki oficjalnie szefem struktur mazowieckich

0
Podziel się

Polityk nie miał żadnego kontrkandydata.

Wybory w PO. Halicki oficjalnie szefem struktur mazowieckich
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bErRscoR

Andrzej Halicki został ponownie wybrany na szefa mazowieckiej PO. Poparło go 446 delegatów, spośród 537 którzy wzięli udział w głosowaniu.

Polityk nie miał żadnego kontrkandydata. Andrzej Halicki podkreślił, że jego region choć jest dość zróżnicowany, to praca przebiega to w dobrej atmosferze. Polityk zaznaczył, że nie spodziewał się większych perturbacji:

- _ Nie chcę powiedzieć, że wszystko spływa po mnie jak po kaczce. Mimo wszystko byłem przekonany, że mazowiecka platforma jest zgraną drużyną i złe emocje jej nie rozsadzą. Nie czuję tych złych emocji na sali. Myślę, że to jest wyróżnikiem tego regionu. Mamy przed sobą cele bardzo konkretne. Możemy mieć różne poglądy, ale złe emocje omijają nas z daleka _ - podsumował wybory Halicki.

bErRscoT

Dziś PO kończy wybory regionalne. Pomorskim strukturom partii szefuje ponownie Sławomir Nowak. Na Podlasiu zwyciężył poseł Robert Tyszkiewicz. Decyzję podejmuje także poznańska PO.

Największym zaskoczeniem był wczorajszy zjazd na Dolnym Śląsku. Tam Jacek Protasiewicz pokonał wiceszefa PO Grzegorza Schetynę.

Czytaj więcej w Money.pl

bErRscpu
wybory
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)