Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybuch w Bytowie. Wielka ewakuacja

0
Podziel się:

U jednego z mieszkańców bloku najprawdopodobniej wybuchł czarny proch - to spowodowało pożar. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna należał do bractwa rycerskiego.

Wybuch w Bytowie. Wielka ewakuacja
(arekolek/CC/Flickr)
bEDClNit

Ewakuowano 40 osób z budynku wielorodzinnego przy ulicy Tartacznej w Bytowie w województwie pomorskim. Na miejscu są antyterroryści. Lokatorzy przez najbliższe dwie godziny nie będą mogli wrócić do swoich mieszkań.

U jednego z mieszkańców bloku najprawdopodobniej wybuchł czarny proch - to spowodowało pożar. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Służby ewakuowały 13 rodzin.

Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna należał do bractwa rycerskiego i prawdopodobnie interesował się bronią.

bEDClNiv

Poszkodowany został przewieziony do szpitala, ma poparzoną twarz i ręce - jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Antyterroryści sprawdzą teraz czy w spalonym mieszkaniu nie ma innych, groźnych środków wybuchowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybuch w kamienicy. Ewakuowano 24 osoby Do wybuchu doszło ok. 1 w nocy w kamienicy przy ul. Starachowickiej. Na miejscu są już policyjni pirotechnicy, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. Z budynku i przyległej do niego drugiej kamienicy trzeba było ewakuować 24 osoby.
Wybuch składu amunicji. "Jest jak na wojnie" Wybuch zagrażał znajdującemu się w pobliżu innemu magazynowi broni, w którym jest 13 mln pocisków artyleryjskich. Rannych zostało ponad 30 osób.
Wybuch w zakładach chemicznych. Są ranni Co najmniej 30 osób zostało rannych w następstwie wybuchu i wywołanego nim pożaru w amerykańskim stanie Luizjana.
bEDClNiW
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)