Notowania

wypadek
12.07.2014 19:36

Wypadek busa. Dziesięć osób rannych

Dziesięcioro rannych, w tym troje dzieci. W miejscowości Chociwel w województwie zachodniopomorskim doszło do zderzenia busa z samochodem. Stan rannych jest ciężki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartek Chochołowski)

Łukasz Famulski z komendy powiatowej policji z Stargardzie Szczecińskim informuje, że według wstępnych ustaleń kierujący busem próbował wyprzedzić jadący przed nim samochód, który w tym momencie skręcił w lewo. Busem podróżowało 9 osób. Wszystkie trafiły do szpitala. Wśród rannych było 3 dzieci, w tym jedno sześciomiesięczne. Samochodem osobowym poruszało się dwoje ludzi. Tylko kierujący wymagał hospitalizacji. Policjant poinformował, że rannych przetransportowano do szpitali w Stargardzie i Szczecinie zarówno karetkami jak i śmigłowcem.

Według rzeczniczki szpitala klinicznego w Szczecinie Joanny Woźnickiej, najmłodsze dziecko jest w stanie krytycznym. Dwoje pozostałych dzieci jest w stanie stabilnym. Jedna z pacjentek jest w stanie bardzo ciężkim.

Do wypadku doszło około godziny 16. Obecnie służby usuwają wraki samochodów. Droga wojewódzka 142 ma być przejezdna około godziny 20.

Tagi: wypadek, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz