Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek busa w Łapczycy. Są ranni

0
Podziel się:

Z 18 do 21 wzrosła liczba rannych w wypadku busa i samochodu ciężarowego w Łapczycy koło Bochni (woj. małopolskie), do którego doszło dzisiaj rano.

Wypadek busa w Łapczycy. Są ranni
(PAP/Stanisław Rozpędzik)
bEUgtjyZ

1/5 fot: PAP/Stanisław Rozpędzik Z 18 do 21 wzrosła liczba rannych w wypadku busa i samochodu ciężarowego w Łapczycy koło Bochni (woj. małopolskie), do którego doszło dzisiaj rano. Droga krajowa nr 4 jest zablokowana.

aktualizacja: 10:17

Jak poinformował rzecznik prasowy małopolskiej Państwowej Straży Pożarnej Sebastian Woźniak, wśród rannych jest 20 pasażerów busa i kierowca samochodu ciężarowego.

bEUgtjzb

Najciężej ranne jest dziecko, które jest reanimowane na miejscu wypadku. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala kierowcę busa. Na drodze pracują cztery zastępy straży pożarnej. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny wypadek podczas wyprzedzania 4 osoby zginęły, 7 rannych i zablokowana droga krajowa numer 17 na Lubelszczyźnie. To bilans nocnego wypadku dwóch busów na trasie z Warszawy do Lublina.
Cztery osoby zginęły w poważnym wypadku Droga wojewódzka nr 212 jest zablokowana. Zderzyły się dwa samochody osobowe - bmw i volkswagen.
Krajowa szesnastka poczeka na ukończenie GDDKiA unieważniła przetarg na dokończenie budowy krajowej szesnastki na odcinku Biskupiec-Borki Wielkie. Wykonawca chciał dwa razy więcej, niż mogła zaoferować Dyrekcja.
bEUgtjzC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)