Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek na A4. Dwie osoby nie żyją

0
Podziel się:

Na miejscu tragedii trwają oględziny. Jeden pas autostrady jest zablokowany.

Wypadek na A4. Dwie osoby nie żyją
(Cezary Okupski/CC/Flickr)
bEKDoeQB

Dwóch pracowników pomocy drogowej zginęło na miejscu na autostradzie A4 w powiecie oławskim (dolnośląskie). Mężczyźni zostali potrąceni przez tira. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, mężczyźni zostali wezwani na autostradę do zepsutego samochodu.

- _ Byli w trakcie zabezpieczenia tego auta. Mieli je wciągać na lawetę, gdy zostali potrąceni przez tira _ - powiedział rzecznik.

bEKDoeQD

Dodał, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tira był trzeźwy. Na miejscu trwają oględziny. Jeden pas autostrady jest zablokowany.

Jak poinformował dyżurny GDDKiA, do wypadku doszło na 184 kilometrze autostrady A4, w kierunku z Opola do Wrocławia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t75104.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/seria;kolizji;na;autostradzie;a4,154,0,593306.html) Seria kolizji na autostradzie A4 Przed godz. 8 rano korek miał kilka kilometrów i sięgał z Katowic do Rudy Śląskiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t127541.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/we;wroclawiu;tir;spadl;z;wiaduktu,14,0,744974.html) We Wrocławiu tir spadł z wiaduktu Kierowca ciężarówki nie doznał poważniejszych obrażeń. Samochód podniesie dźwig.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t75104.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/karambole;na;a4;paraliz;trwal;8;godzin,88,0,742232.html) Karambole na A4. Paraliż trwał 8 godzin W Gliwicach między węzłem Ostropa i węzłem Bojków zderzyły się 33 samochody.
bEKDoeRe
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)