Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek szybowca. Nie żyje 18-latek

0
Podziel się:

Był to prawdopodobnie lot szkoleniowy krośnieńskiego aeroklubu. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Wypadek szybowca. Nie żyje 18-latek
(Paul Haliday/www.flightbox.net/Wikipedia)
bEKVmmSt

Dziś po południu na lotnisku w Krośnie (Podkarpackie) doszło do wypadku szybowca. W jego wyniku - mimo próby reanimacji - zmarł 18-letni kursant. Ranny instruktor został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Jak poinformowała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji z dotychczasowych ustaleń wynika, że szybowiec, podchodząc do lądowania, zahaczył skrzydłem o ziemię.

_ - Na miejscu reanimowano 18-letniego chłopaka. Jednak nie udało się go uratować _ - powiedziała Klee.

bEKVmmSv

Był to prawdopodobnie lot szkoleniowy krośnieńskiego aeroklubu. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Nieoficjalnie, jak podaje TVN24, młody pilot zahaczył skrzydłem o ziemie podchodząc do lądowania.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia na drodze. Nie żyje cała rodzina 15 osób z jednej rodziny zginęło w sobotę wieczorem na Filipinach w wypadku drogowym.
Maja Włoszczowska miała wypadek Maja Włoszczowska, zawodniczka CCC Polkowice, uległa groźnej kontuzji w trakcie zgrupowania we włoskim Livigno.
Tragiczny wypadek w jednej z kopalni Wznowienie pracy kopalni Krupiński będzie możliwe po przeprowadzeniu przez ekspertów Urzędu m.in. oględzin miejsca, w którym zginął górnik.
bEKVmmSW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)