Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Z Francją bez kibiców? Policja na "tak"

0
Podziel się:

Negatywną opinię w sprawie zorganizowania na stadionie PGE Arena imprezy masowej 9 czerwca ma wydać dziś policja.

Z Francją bez kibiców? Policja na "tak"
(PAP/Adam Warżawa)
bFfckcQB

Chodzi o mecz otwarcia stadionu Polska-Francja. Dziś mija termin, do kiedy policja musi się w tej sprawie wypowiedzieć. Wiadomo, że opinia będzie negatywna, bo nie zakończyły się jeszcze procedury odbiorowe.

Tymczasem jak zapewniał rano na antenie Radia Gdańsk wiceprezydent Gdańska Andrzej Bojanowski - opinia policji nie jest wiążąca. Prezydent miasta i wojewoda mogą podjąć w tej sprawie decyzję na własną odpowiedzialność.

POSŁUCHAJ WICEPREZYDENTA GDAŃSKA:

Gdański stadion ma być gotowy najpóźniej tydzień przed planowanym meczem, czyli 2 czerwca. Wcześniej - to czy jest bezpieczny - zostanie dokładnie sprawdzone.

bFfckcQD

Dziś po otrzymaniu opinii policji, w sprawie gdańskiego meczu wypowiedzieć ma się także PZPN. Od jutra planowana jest już sprzedaż biletów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t30698.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/mecz;otwarcia;stadionu;na;euro;bez;widzow,13,0,832781.html) Mecz otwarcia stadionu na Euro bez widzów? Prezes spółki PL.2012 Marcin Herra jest przekonany, że zaplanowany na 9 czerwca mecz Polska - Francja na PGE Arenie w Gdańsku odbędzie się, wbrew informacjom medialnym, z udziałem publiczności.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/57/t111161.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pierwszy;polski;stadion;na;euro;2012;juz;gotowy,8,0,678408.html) Pierwszy polski stadion na Euro 2012 już gotowy Na otwarciu areny w Poznaniu wystąpi Sting. Na pozostałe stadiony trzeba będzie poczekać do przyszłego roku. Na ich budowę i modernizację pójdzie blisko 5 mld złotych.
bFfckcRe
KOMENTARZE
(0)