Notowania

zabójstwa
22.07.2013 07:09

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo

Antyterroryści wyważyli drzwi i obezwładnili 60-latka. Użyli paralizatora elektrycznego. Podejrzany o zabójstwo przebywa w policyjnym areszcie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

Antyterroryści z Rzeszowa zatrzymali 60-latka podejrzanego o śmiertelne zranienie nożem mieszkańca Przyborowa (Podkarpackie). Mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu. Konieczne było wyważenie drzwi.

Jak poinformował wczoraj późnym wieczorem rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar, do zranienia 26-latka doszło po gwałtownej sprzeczce, w pobliżu sklepu w Przyborowie koło Dębicy. Ciężko ranny mężczyzna zmarł mimo wysiłków lekarzy.

_ Sprawca zamknął się w swoim mieszkaniu na trzecim piętrze bloku. Nie podjął negocjacji z policjantami, nie otworzył drzwi. Po zabezpieczeniu okolicy do działań przystąpili policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie _ - relacjonował Międlar.

Antyterroryści wyważyli drzwi i obezwładnili 60-latka. Użyli paralizatora elektrycznego. W mieszkaniu były trzy psy; rzecznik zapewnił, że żaden z nich nie ucierpiał podczas policyjnej akcji.

Podejrzany o zabójstwo przebywa w policyjnym areszcie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi dębicka policja pod nadzorem prokuratury.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja zatrzymała podejrzewanego o zabójstwo 20-latka Chłopak został śmiertelnie poraniony nożem, bo stanął w obronie dziewczyny. Sprawca i jego kolega zbiegli.
Błędy policji powodem zamachów w Bostonie? Tamerlan zginął w strzelaninie z policją podczas obławy po zamachach bombowych 19 kwietnia.
Podejrzani w sprawie Papały zostaną w areszcie W kwietniu ubiegłego roku łódzka prokuratura apelacyjna poinformowała, że do zabójstwa gen. Papały doszło w wyniku napadu rabunkowego z użyciem broni palnej.
Tagi: zabójstwa, policja, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz