Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro: Nie będę walczył z PiS

0
Podziel się:

Zbigniew Ziobro zapewnił, że nie będzie walczył z Prawem i Sprawiedliwością.

Ziobro: Nie będę walczył z PiS
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Zbigniew Ziobro zapewnił, że nie będzie walczył z Prawem i Sprawiedliwością. On i eurodeputowani Tadeusz Cymański i Jacek Kurski zostali wykluczeni z Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk mówił na antenie 1. Programu Polskiego Radia, że jest całkowicie zaskoczony decyzjami swojej partii, ale nie zamierza z rezygnować z popierania PiS.

- _ Brak też woli prezesa do spotkania w cztery oczy ze mną. To pewnie wyraża stosunek polityczny do nas. Tak czy inaczej chciałbym z szacunkiem mówić o Jarosławie Kaczyńskim, nie przyłączę się do chóru krytykującego PiS _- zapowiada Ziobro.

POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA ZIOBRY:

Zbigniew Ziobro nie wykluczył założenia nowej partii. Zapewnił jednak, że będzie współpracował z PiS. - _ Jeśli nie ma woli po drugiej strony, to będę próbował współpracować z Prawem i Sprawiedliwością. Jednocześnie poszukamy z kolegami nowej formuły do działania _ - mówi poseł.


POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA ZIOBRY:

Eurodeputowany podkreślał, że ciągle ma nadzieję na pozostanie w PiS. Mówił, że będzie służył Polsce _ najlepiej jak potrafi _.

Czytaj więcej o rozliczeniach w PiS
[ ( http://static1.money.pl/i/h/21/t19989.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobro;z;pjn;na;razie;nie;rozmawialem,94,0,958814.html) Ziobryści i PJN. "Gruntownie przemyślane" Zbigniew Ziobro i dwaj pozostali eurodeputowani wykluczeni z PiS zapowiadają jak najszybsze złożenie odwołania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t181615.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/odejscie;ziobry;zaszkodzi;pis,174,0,959406.html) PiS ostro krytykuje już nawet "Nasz Dziennik" Tracąc grupę polityków związanych z Markiem Jurkiem i późniejszych działaczy PJN PiS obcięło sobie ręce, a teraz wycina sobie serce.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t97351.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejny;posel;pis;wyznaje;ze;jest;ziobrysta,193,0,951745.html) Poseł PiS wyznaje, że jest ziobrystą. Rozłam? Andrzej Dera mówi Money.pl: Jak wyrzucą Ziobrę, pomyślę czy pójść za nim.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)