Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro: Z PJN na razie nie rozmawiałem

0
Podziel się:

Zbigniew Ziobro i dwaj pozostali eurodeputowani wykluczeni z PiS zapowiadają jak najszybsze złożenie odwołania.

Ziobro: Z PJN na razie nie rozmawiałem
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Zbigniew Ziobro i dwaj pozostali eurodeputowani wykluczeni z PiS zapowiadają jak najszybsze złożenie odwołania od decyzji Komitetu Politycznego PiS. Ziobro, a także Jacek Kurski i Tadeusz Cymański mają na to tydzień.

Były minister sprawiedliwości zapowiedział w TVP Info, że posłowie zrobią to jak najszybciej. Jak podkreślił, będzie chciał przedstawić propozycje programowe swoim wyborcom. Jednak dalsze kroki zależą od tego w jaki sposób odwołanie europosłów zostanie rozpatrzone - mówił Ziobro:

- _ Będzie to na pewno bardzo gruntownie przemyślane, by przedstawić także naszym wyborcom takie rozwiązania, które są przez nich oczekiwane _ - mówi europoseł.

POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA ZIOBRY:

Były wiceprezes PiS mówi też, że do tej pory nie prowadził żadnych rozmów na temat utworzenia nowego ugrupowania politycznego z PJN. O możliwości aliansu z tym ugrupowaniem mówił wcześniej Paweł Poncyljusz.

Czytaj więcej o rozłamie w PiS
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t135178.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/niesiolowski;juz;komentuje;rozlam;w;pis;to;wojna;,242,0,958706.html) Staniszkis o PiS: Jestem zaskoczona tępotą Zdaniem Stefana Niesiołowskiego inicjatywa Ziobry może odnieść sukces.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t19986.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobro;napisal;list;do;prezesa;pis,46,0,955438.html) Ziobro napisał list do prezesa PiS _ - Brutalne ataki postrzegam jako próbę wewnętrznego podzielenia partii, a tym samym rozbijanie jedności prawicy - _ napisał europoseł PiS.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)