Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
arłukowicz
10.05.2011 13:03

"Zła sytuacja w SLD zmusza do odejścia"

Ewa Kierzkowska uważa, że zła sytuacja wewnątrz Sojuszu Lewicy Demokratycznej powoduje, że niektórzy politycy mogą odchodzić z tego ugrupowania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Ewa Kierzkowska uważa, że zła sytuacja wewnątrz Sojuszu Lewicy Demokratycznej powoduje, że niektórzy politycy mogą odchodzić z tego ugrupowania. Z kolei Tomasz Nałęcz uważa, że następuje otwarcie PO na wyborcę o wrażliwości lewicowej.

Wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL uważa jednak, że dobrze się stało, że Bartosz Arłukowicz dołączył do rządu PO i PSL. Jej zdaniem sytuacja w SLD zmusza wielu członków tego ugrupowania do szukania innych miejsc na polskiej scenie politycznej.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WICEMARSZAŁEK SEJMU:

Ewa Kierzkowska uważa, że zaproponowanie Bartoszowi Arłukowiczowi stanowiska koordynatora do spraw osób wykluczonych jest dobrym posunięciem. Przyznaje jednak, że zostało ono wymyślone na potrzeby sytuacji.

POSŁUCHAJ EWY KIERZKOWSKIEJ:

Z kolei Tomasz Nałęcz jest zdania, że przejście Bartosza Arłukowicza do rządu oznacza dla SLD kłopoty.Doradca prezydenta uważa, że lewica, oceniając decyzję Arłukowicza jako zdradę, popełni błąd.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI TOMASZA NAŁĘCZA:

Doradca prezydenta podkreśla, że decyzja premiera może oznaczać, że to Platforma Obywatelska po raz kolejny stara się poszerzać ofertę dla potencjalnych jej wyborców.

POSŁUCHAJ DORADCY PREZYDENTA:

Donald Tusk zaproponował Bartuszowi Arłukowiczowi współpracę w rządzie. Poseł klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej miałby zajmować się organizacją pomocy instytucji państwa dla ludzi wykluczonych społecznie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t134728.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/arlukowicz;dolaczy;do;rzadu;tuska;wystartuje;z;listy;po,216,0,826328.html) Arłukowicz dołączy do rządu Tuska. Wystartuje z listy PO? Poseł zacznie pracę w przyszłym tygodniu. Ma odpowiadać za pracę rządu na rzecz z ludzi wykluczonych. Może zostać również _ jedynką _ PO w Szczecinie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/64/t138304.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;straszy;koalicja;sld;i;pis;kaczynski;mowi;o;awanturniczych;rzadach,69,0,819525.html) Tusk straszy koalicją SLD i PiS, Kaczyński mówi o awanturniczych rządach Zdaniem premiera wnioski o wotum nieufności dla jego ministrów zapowiadają współpracę Napieralskiego z Kaczyńskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/130/t131970.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;dobrym;slowem;w;przeciwnikow,172,0,808620.html) Napieralski dobrym słowem w przeciwników _ Kaczyński to polityk z wizją, który nie zmienia poglądów. Tusk może być wzorem dla młodych ludzi _.
Tagi: arłukowicz, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz