Notowania

Jolanta Kwaśniewska
25.08.2011 15:49

Znaną profesor popiera nawet pierwsza dama

Jolanta Kwaśniewska wsparła profesor Alicję Chybicką w walce o miejsce w Senacie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Jolanta Kwaśniewska deklaruje swoje poparcie dla profesor Alicji Chybickiej, która jest niezależnym kandydatem do Senatu, popieranym przez Platformę Obywatelską.

Alicja Chybicka jest kierownikiem Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jolanta Kwaśniewska przypominała, że z Alicją Chybicką poznały się podczas współpracy w fundacji _ Porozumienie bez Barier _. - _ Ogromnie cieszę się, że profesor Chybicka poprosiła mnie o to wsparcie. Ale nawet gdyby mnie nie poprosiła to mówiłabym tylko dobre słowa na jej temat - _powiedziała była pierwsza dama.

POSŁUCHAJ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ:

(Dźwięk: IAR)

Była prezydentowa deklaruje, że popiera również kandydatów, którzy nie startują z poparciem PO. - _ Nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia czy osoby, które będą startowały do obu izb, będą szły pod sztandarami czerwonymi, zielonymi czy innymi. Wszystkie te osoby znam i ogromnie cenię _ - dodała.

Jolanta Kwaśniewska przypomina, że wspiera w kampanii wyborczej Małgorzatę Szmajdzińską, Beatę Maciejewską, Pawła Deresza oraz Dorotę Gardias, byłą szefową związku Pielęgniarek i Położnych.

O nadchodzących wyborach Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t79463.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kowal;o;po;i;pis;dwa;sprochniale;deby,16,0,896528.html) Konkurent o PO i PiS: Dwa spróchniałe dęby - Oni nie są w stanie zapewnić Polakom spokoju i dobrej przyszłości - mówi o politycznych konkurentach prezes PJN Paweł Kowal.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/psl;liczy;na;dory;wynik;chce;15;proc;,88,0,896344.html) W sondażach walczą o próg. Chcą 15 proc. - _ Dla PSL ważne będzie uzyskanie w nadchodzących wyborach parlamentarnych wyniku zbliżonego do osiągniętego przez tę partię w ubiegłorocznych wyborach samorządowych, czyli trzecie miejsce i 15-16 proc. poparcia _ - powiedział szef ludowców Waldemar Pawlak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t79466.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kowal;po;chce;wykluczyc;czesc;spoleczenstwa,145,0,896145.html) Radzi PO: Pozwijcie niezadowolonych Polaków Prezes PJN-u Paweł Kowal zarzuca politykom Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej, że próbują zdominować scenę polityczną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/243/t89587.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/obywatele;do;senatu;zaprezentuja;swoich;kandydatow,173,0,894125.html) Miała być na liście PSL. Kto ją skusił? Niewykluczone, że z poparciem prezydentów miast wystartuje była minister pracy z Samoobrony - Anna Kalata.
Tagi: Jolanta Kwaśniewska, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz