Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Życzenia od prezydenta i prezydentowej

0
Podziel się:

Prezydent ma nadzieję, że będzie to dobre, rodzinne Boże Narodzenie

Życzenia od prezydenta i prezydentowej
(Reporter)

-_ Składamy wszystkim Polkom i Polakom w kraju i poza granicami najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i radości. Niech w domowym zaciszu, a zwłaszcza przy wigilijnym stole panuje miłość i serdeczność, niech panuje wzajemne zrozumienie i zgoda _ - mówią Anna i Bronisław Komorowscy.

- _ Niech rok 2014 będzie czasem realizacji naszych zamierzeń. Niech to będzie dobry czas dla Polski, dla Państwa, dla nas wszystkich _- życzy prezydent.

Życzenia zostały zamieszczone na stronie prezydent.pl: _ Przy świątecznym stole wspominamy, ale też myślimy o przyszłości. Myślimy o tym, co będzie z naszą wielką rodziną jaką jest Polska. Pamiętajmy więc, że przyszły rok - rok 25-lecia polskiej wolności, będzie dobrą okazją do podsumowań naszych osiągnięć indywidualnych, rodzinnych, całych społeczności lokalnych i tej wielkiej wspólnoty narodowej. Życzmy więc sobie nawzajem, aby ten bilans 25-lecia wypadł jak najlepiej, aby był źródłem naszej satysfakcji, naszego optymizmu i naszej polskiej siły. _

_ Dzieląc się opłatkiem życzymy sobie radości, optymizmu, myślimy o sprawach najważniejszych dla naszych rodzin i przyjaciół. W atmosferze świąt często wracamy do pięknych rodzinnych wspomnień, myślimy też o tych, których nie ma z nami przy wigilijnym stole.

_

_ Przed nami ważne cele. Dzięki wspólnej pracy i solidarności możemy przezwyciężać trudności i rozwiązywać pojawiające się problemy. Życzymy satysfakcji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Niech rok 2014 będzie czasem realizacji naszych zamierzeń. Niech to będzie dobry czas dla Polski, dla Państwa, dla nas wszystkich. _

_ Wesołych Świąt ! _

wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)