Notowania

samolot
09.03.2012 10:41

Mgła nad Okęciem ustąpiła. Samoloty znów startują i lądują

Poprawiła się pogoda na Okęciu, mgła nie utrudnia już pracy warszawskiego lotniska Chopina.

Podziel się
Dodaj komentarz
(luisvilla/CC/Flickr)

*Poprawiła się pogoda na Okęciu, mgła nie utrudnia już pracy warszawskiego lotniska Chopina - powiedział rzecznik portu Przemysław Przybylski. Rano z powodu mgły niektóre samoloty nie mogły lądować w Warszawie, inne lądowały z opóźnieniem. *

_ - Mgły ustępują, lepsza jest widzialność, samoloty nadrabiają opóźnienia, startują i lądują bez zakłóceń _ - powiedział Przybylski.

Rano w piątek część samolotów lecących do Warszawy czekała w powietrzu na poprawę pogody. Lotnisko wprowadziło specjalne procedury przewidziane na wypadek ograniczonej widzialności.

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce. Obsługuje ruch rozkładowy, czarterowy oraz cargo.

Czytaj w Money.pl
Zamieszanie na Okęciu. Przez Niemców Niemiecki przewoźnik odwołał wszystkie rejsy na trasie Frankfurt-Warszawa z powodu kolejnego dnia strajku kontrolerów ruchu.
Znowu problemy na lotniskach. Co teraz? - _ Samoloty PLL LOT, które zmierzały do stolicy, są przekierowywane m.in. do Katowic, Poznania, Gdańska _- powiedział rzecznik PLL LOT Leszek Chorzewski.
Znów mgła. Samoloty nie wylądowały na Okęciu Ruch samolotów w stolicy został przywrócony po awaryjnym lądowaniu Boeinga 767.
Tagi: samolot, okęcie, lot, turystyka, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz