Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Około tysiąca klientów Selectours wróciło już do kraju

0
Podziel się:

Drugie tyle czeka na powrót w Turcji, Tunezji i Maroku.

Około tysiąca klientów Selectours wróciło już do kraju
(PAP/Radek Pietruszka)

Biuro, które organizowało wyjazdy m.in. do Tunezji i Egiptu, podjęło decyzję o ogłoszeniu upadłości. *Z najnowszej informacji Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego wynika, że do Polski wrócili wszyscy klienci wypoczywający w Egipcie - to 474 osoby. *

Na zdjeciu turystki, których wyjazd organizowany był przez biuro Selectours.

W środę ma wrócić 238 osób z Turcji; dla 52 osób z tej grupy pobyt został skrócony o tydzień. W czwartek ma powrócić 949 turystów z Tunezji, a w piątek 29-osobowa grupa z Maroka.

Mazowiecki Urząd Marszałkowski informował, że poza granicami przebywa ponad 2 tys. osób, klientów Selectours. Według urzędu, do najbliższej niedzieli wszyscy powinni wrócić do kraju.

Komunikat o upadłości biura zamieszczono na stronie internetowej. Ze strony internetowej biura zniknęły oferty, komunikat o upadłości zawiera załącznik poświadczający, że firma miała ubezpieczenie wystawione przez Signal Iduna i z niego zostaną pokryte koszty powrotu klientów do Polski oraz zwrot zaliczek za kupione już wyjazdy. Według zarządu Selectours upadłość biura spowodowana jest m.in. trudnościami w ściągnięciu należności.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)