Notowania

wakacje 2011
31.05.2011 06:47

Turyści nie wszędzie będą mogli popływać

Gminy mają już tylko jeden dzień na podjęcie uchwał w sprawie kąpielisk - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Theme Park Mom/CC/Flickr)

Gminy mają już tylko jeden dzień na podjęcie uchwał w sprawie kąpielisk. Jeśli ich nie podejmą, kapieliska na ich terenie nie powstaną.

Jeżeli jakaś gmina nie zdąży dziś z podjęciem takiej uchwały, kąpielisko na jej terenie nie będzie mogło powstać. Amatorzy kąpieli w morzu, przed wyjazdem na wakacje, powinni więc sprawdzić, czy w miejscowości, którą wybrali, w tym sezonie powstanie kąpielisko.

Powodem są opóźnienia w przygotowaniu kompletu dokumentów, które potrzebne są gminom do podjęcia stosownych uchwał - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Taki scenariusz jest możliwy między innymi na Helu. Kąpieliska będą natomiast we Władysławowie, gdzie rada miasta właśnie dziś ma przyjąć stosowną uchwałę. Problemów z kąpieliskami nie będzie także w Sopocie i Kołobrzegu. Tam uchwały w sprawie kąpielisk zostały już przyjęte.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/t8829.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/odzyskasz-pieniadze-za-odwolana-wycieczke.html) Odzyskasz pieniądze za odwołaną wycieczkę Biuro podróży zmienia datę wyjazdu? Możesz z niego zrezygnować i żądać natychmiastowego zwrotu pieniędzy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/58/t123962.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/polska;turystyka;zyskuje;nie;tylko;przez;afryke,175,0,832687.html) Polska turystyka zyskuje nie tylko przez Afrykę Wpływa na to między innymi poprawa oferty w nadbałtyckich kurortach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t77359.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/coraz;wiecej;europejczykow;wyjezdza;na;wakacje,205,0,829389.html) Coraz więcej Europejczyków wyjeżdża na wakacje Najczęściej wybieramy Włochy, Hiszpanię i Francję.
Tagi: wakacje 2011, wakacje, turystyka, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz