Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wybuch na Słowacji. Jedna osoba nie żyje

0
Podziel się

Co najmniej sześć osób odniosło obrażenia, w tym dwie - ciężkie.

Wybuch na Słowacji. Jedna osoba nie żyje
(iandanielbrown/CC/Flickr)
bEqEKTlx

W wyniku eksplozji, do której doszło w budowanym na Słowacji tunelu drogowym, zginął jeden robotnik, a co najmniej sześciu odniosło obrażenia, w tym dwóch - ciężkie - informują słowackie media.

Tunel koło miasta Lewocza we wschodniej Słowacji jest budowany od 2012 roku. Ma mieć 540 metrów długości. Będzie częścią odcinka autostrady D1, która połączy Bratysławę z Koszycami.

Przyczyny eksplozji nie są na razie znane.

bEqEKTlz
Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/140/m32908.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dwoch;polakow;zginelo;w;wypadku;na;slowacji,125,0,1354877.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Dwóch Polaków zginęło w wypadku na Słowacji Dwóch Polaków i Słowak zginęło w poniedziałek w drogowym karambolu koło miasta Vranov nad Toplou na południowym wschodzie Słowacji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/248/m272632.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/slowacja;bratyslawa;przygotowuje;sie;na;fale;kulminacyjna,0,0,1319936.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kolejny kraj szykuje się na wielką wodę Burmistrz słowackiej stolicy nie zarządził ewakuacji, uspokajając, że poziom wody nie przewyższy barier chroniących miasto przed zalaniem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/224/m202208.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/slowacja;demonstracja;nauczycieli;w;bratyslawie,233,0,1301225.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Setki nauczycieli na ulicach. Olbrzymie żądania Setki nauczycieli z całej Słowacji demonstrowały w centrum Bratysławy żądając 10-procentowej podwyżki płac i corocznego zwiększania dofinansowania szkolnictwa o 200 mln euro, czyli o 0, 3 procent PKB.
bEqEKTma
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)