Trwa ładowanie...
bDYqavIl

Notowania

Przejdź na

Waloryzacja 500+? "To skończy się krwistą inflacją"

- W polskiej gospodarce jest "daleko od ok" - mówi w programie 'Money. To się liczy' Marek Belka, europoseł. Były premier i były szef NBP dodaje, że w Polsce kuleją inwestycje, a zapowiedzi waloryzacji 500+ mogą jedynie wywindować ceny do bardzo wysokich poziomów. – Jeśli rząd chciałby waloryzować świadczenie 500+ to daje od razu sygnał dla pracowników do żądania od swoich pracodawców również podwyżek płac. To jedynie może skończyć się krwistą inflacją – mówi Belka. Minister finansów mówił, że 'przestrzeń do podwyżek 500+ mogłaby się znaleźć'. Belka skomentował to krótko: "specyficzny jest to minister".

12-04-2021
Tagi:
187 reakcji
1
1
185
Podziel się
Komentarze (185)
zobacz więcej komentarzy (185)
bDYqavIx
KOMENTARZE
(185)
Wuj Nick
4 tyg. temu
Panu Belce inflacja pomyliła się z befsztykiem. Inflacja może być co najwyżej krwawa, może krewka albo krewna (Belki).
Belzebub
4 tyg. temu
Totalsi medrkuja bo kiedy moga to robic, jak nie teraz. Po nastepnych wyborach zrobia to samo jak ostatnim razem: podkula ogon miedzy cojones i pojda cpac i zalewac robaka. To im zawsze dobrze wychodzi. Poszczekajcie sobie jeszcze troche, poczujecie sie lepiej.
xzx
4 tyg. temu
W USA podobno są takie rodziny które już od 3 pokoleń nie pracują i wyciągają rękę po zasiłek. Miejmy nadzieję że u nas tak nie będzie ale z drugiej strony łatwe pieniądze demoralizują.
bDYqavIP
Mariusz
4 tyg. temu
3 powody dla których nie polecam używać pasty do zębów lakilud.1 krwawienie z dziąseł 2masowa produkcja3 pękające szkliwo
tak myślą?
4 tyg. temu
Oni wiedzą co robią. Drugiemu sortowi rzucą jakiś ochłap a sami z czystym sercem będą brać więcej, bo im się przecież należy
...
Następna strona