3 mln dol. za buty

Obecnie miano najdroższych butów świata dzierżą zaprojektowane i wykonane przez pracownię jubilerską Harry Winston rubinowe pantofelki. Wysadzane kilkoma tysiącami rubinów diamentami o masie 50 karatów są wierną replikę trzewików, które Judy Garland nosiła jako Dorotka w ekranizacji "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

Ich wartość to 3 mln dol. Jednak w tym wypadku mowa raczej o dziele sztuki jubilerskiej, niż butach, w których kobieta może podbić świat.

Co ciekawe takie ceny znaleźć można również na półkach sklepowych. Są to co prawda najbardziej luksusowe salony w najdroższych lokalizacjach, jednak na zakupy do nich wybrać może każdy, kogo oczywiście na to stać.

Zobaczcie sami w zestawieniu serwisu FinanceOnline, ile potrafią kosztować buty z najnowszych kolekcji najbardziej luksusowych marek.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
kara1953
2018-03-24 07:10
Jeśli to te ze zdjęcia, to paskudne.
Jpr
2018-03-24 05:54
Czy w money tez zatrudniają pismaków z gimnazjum? Katastrofa.
ala
2018-03-23 19:08
Artykuł na miarę marnego autora!! Ile Polek wie jak wygląda model butów przytoczonych twórców.? Czyżby nowa moda na pisanie czegoś ,o czym mamy marne pojęcie. Szkoda bo temat frapujący ale tylko dla ORŁÓW pióra.
Pokaż wszystkie komentarze (24)